Get Adobe Flash player

Свежие комментарии

В 1853 році в Великобританії, в Лондонському  районі Воксхол [Vauxhall] округа  Ламбет [Lambeth] Олександром Уілсоном було засновано компанію  «Vauxhall Iron Works». Компанія займалась виробництвом насосів і  парових двигунів для водних суден.

У 1903 році компанію було перейменовано у «Vauxhall Iron Works Company» і в цей же рік, компанія побудувала свій перший автомобіль, з двигуном в п’ять кінських сил, який був лише з двома передачами вперед (без заднього ходу).

В 1905 році компанія переїхала в місто Лутон (Великобританія). Компанія продовжувала торгувати під назвою «Vauxhall Iron Works» до 1907 року. В 1907 р. назву було змінено на «Vauxhall Motors».

У 1925 році  «Vauxhall Motors» була куплена американською « General Motors»(GM) за 2,5 мільйона доларів США і ввійшла в «GM Europe».

У 1930 році «Vauxhall Motors» (вже американська) ) після  обвалу фондового ринку на Уролл-Стріт (США, 1929 рік),  утворює  свою дочірню компанію  «Bedford Vehicles» для будівництва комерційних автомобілів у Великобританії під торговою маркою «Chevrolet», так як імпорт американських автомобілів стає невигідним. Під торг.маркою «Chevrolet» випускаються автобуси, фургони і автомобілі швидкої допомоги. В квітні 1931, в зв’язку із зміною іміджу, було прийнято рішення про зміну тог.марки з «Chevrolet» на «Bedford». Ці ж автомобілі починаються випускатись вже під іншою назвою.

Весь час головним конкурентом «Vauxhall Motors» є «Ford Motor».

У 1986 році завод «Bedford Vehicles» в місті Лутон був перетворений в спільне підприємство з «Isuzu».  У результаті новостворене спільне підприємство отримало назву «IBC Vehicles». «IBC» — це абревіатура назви Isuzu Bedford Company. (Isuzu Бедфорд Company Ltd).

Як відомо, в 1971 році  «Isuzu» (японська) продала 34,2 процента своїх акцій американській корпорації «General Motors». Таким чином GM володіла компанією «Vauxhall Motors», також її («Vauxhall’а Motors’а») дочірньою компанією під назвою «Bedford Vehicles», і спільним підприємством з «Isuzu», — компанією «Isuzu  Bedford  Company Vehicles».

Весь цей час до 1986 року «Bedford Vehicles» випускає пожежні машини, військові транспортні засоби , самоскиди і іншу комерційну техніку. Поставляв  Бедфорд  численні вантажівки та танки і в Радянський Союз під час Другої світової війни.

На цей час «General Motors» володіє такими брендами:

 • Buick з 1903 року (Північна Америка, Китай),
 • Cadillac з 1902 (Глобально (за винятком Південної Америки, Індії, Південно-Східної Азії, Австралії),
 • GMC з 1901 (Північній Америці, на Близькому Сході),
 • Chevrolet з 1911 (Глобально (за винятком Австралії, Нової Зеландії)),
 • Vauxhall з 1925 (Британія),
 • Opel з 1929 Європа (наприклад, Великобританія), Близький Схід / Африка, Азія / Тихий океан, Південна Америка,
 • Holden з 1948 (Австралія, Нова Зеландія).
 • А також такими брендами як Pontiac, Saturn, Hummer, Goodwrench (обслуговування ци брендів було припинено). Інші, такі як Saab, були продані.  У 2011 році «General Motors» припинено бренд Daewoo в Південній Кореї і замінено йогона бренд Chevrolet.

Створивши спільне підприємство з «Isuzu», у Великобританії на заводі в місті Лутон і починають складатися японські мінівени вагонної компоновки «Fargo». В Європі ці автомобілі випускалися під іншими брендами, ніж у Японії, і отримували, відповідно, у свої назви GM’овські бренди:  «Bedford Midi», «Bedford Seta», «GME Midi», «Holden Shuttle» (на ринку Австралії та Нової Зеландії),  «Vauxhall Midi» та «Isuzu Midi». А в в опелівській базі даних запчастин (можливо, в певних версіях бази даних) пробивається під назвою «Opel  Euromidi».

Таким чином японська «Isuzu Fargo» (Fargo в перекладі з японської – «кобилиця», тобто робоча «лошадка») будучи однією і тією ж моделлю, випускалась в Європі під різними назвами. Різниця між японським і європейським варіантом полягала в брендах, розташуванні керма (хоча в Англії теж праворульні автомобілі як і в Японії, проте автомобілі складались ліворульними, — так як GM «цілився» на європейські ринки збуту), і в інших незначних змінах в деяких деталях автомобілів.

Тому на інформаційній табличці з VIN-кодом (і інформацією про осеві навантаження) європейських аналогів «Isuzu Fargo»  написано: «IBC Vehicles Ltd», що означає «Isuzu  Bedford  Company Vehicles».

Див.: Фото інформаційної таблички


П.Н. Тому при пошуку інформації про «Isuzu Midi» в інтернеті варто оперувати такими словами для пошуку: «Bedford Midi», «Bedford Seta», «GME Midi»,  «Vauxhall Midi», «Isuzu Midi», «Opel  Euromidi».

 

 

 

 

 

 

 

Поделиться в соц. сетях

0

Похожие темы

 • 22.04.2011 ISUZU-MIDI (5)
  Isuzu - японская автомобильная компания, одна из […]
 • 16.09.2013 Продажа (0)
  Всем здравствуйте. В связи со сменой вида деятельности […]

3 комментария: Історія Isuzu Fargo в Європі

Страница 1 из 11
Страница 1 из 11

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 × 3 =

Февраль 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Загрузка...
Авто клуб Daewoo (Дэу) Lanos. Тюнинг Ланосов. Деу Ланос Dewoo АвтоПортал